Jeugdkampioenschap 15-16

Op zondag 5 juni sloten we het spannende jeugdschaakseizoen 15-16 af.  We speelden  elke zondagvoormiddag in buurthuis  De Hanekap te Lommel.

Na een laatste toernooitje, met een hapje en een drankje, werd het tijd voor de traditionele prijsuitreiking.

De rangschikking werd gemaakt in twee disciplines nl. snel- en rapidschaak en bovendien in verschillende groepen naargelang de speelsterkte.

De eerste van elke groep kreeg een mooie trofee en nummer 2 en 3 een mooi aandenken.  Voor alle andere spelers was er een medaille.

Begin september nemen we de draad weer op.  Half augustus verwittigen we iedereen per mail over de organisatie van het nieuwe seizoen.

5-minutenschaak

Categorie 4                                      Punten                Partijen

1.  Constantijn  Scharlee                   67                           84

2.  Bram Ooms                                 60.5                       71

3.  Killian Vermeer                            58.5                       63

Categorie 3                                      Punten                Partijen

1.  Lander Bleux                                35.5                       56

2.  Pieter Ceunen                              31.5                       70

3.  Robin Vreys                                 29.5                       63

Categorie 2                                      Punten                Partijen

1.  Thijs Van Dijck                            47.5                       92

2.  Rune Bleux                                  35.5                       60

3.  Colin Vreys                                  34                           77

Categorie 1                                      Punten                Partijen

1.  Warre Groeneveld                        40                           71

2.  Wannes Blomme                          24.5                       59

3.  Sebastian Van os                         21.5                       48

10 minutenschaak

Categorie 4                                      Punten                Partijen

1.  Bram Ooms                                  25.5                       31

2.   Constantijn Scharlee                    15                          17

3.  Killian Vermeer                             12.5                       14

Categorie 3                                       Punten                Partijen

1.  Arno     Van Werde                       11.5                       26

2.  Ward Geboers                                6                             9

3.  Lander Bleux                                  5                             7

Categorie 2                                        Punten                Partijen

1.  Robbe Jans                                    17.5                       27

2.  Thijs Van Dijck                              16.5                       27

3.  Robin Vreys                                   15.5                       26

Categorie 1                                        Punten                Partijen

1.  Sebastian Van Os                           9.5                         22

2.  Bram Cox                                      8                             31

3.  Wannes Blomme                            7.5                         13

Het NLS jeugdbestuur:

Martin Lagrain 011/545632

Eddy Janssens  0478 347884

Bart Wouters en Leon Thijs

RSS for Posts RSS for Comments